obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Šťastná čísla mu přinesla 12 milionů. Poprvé vyrazí na zahraniční dovolenou

Nový milionář pochází z Královéhradeckého kraje. Díky Sportce vyhrál bez pár tisíc 12 milionů korun a jeho šťastná čísla padla ve 2. tahu.
Šťastný výherce si tentokrát vsadil plný tiket za 220 korun. Do prvních devíti sloupečků vyplnil svá šťastná čísla, poslední sloupek nechal vybrat náhodná čísla počítačem. Výhra nakonec padla v 6. sloupci při losování 2. tahu.

Čerstvý milionář svůj šťastný tiket podal v tabáku a po slosování své výhře nemohl na dlouhou chvíli uvěřit. I tak měl ale hned jasno, že na svém životě nehodlá nic měnit. Do své práce bude chodit i nadále a stejně tak věří, že výhra nezmění ani jeho charakterové vlastnosti.

U svého okolí si už ale tak jistý není. „Mám obavy, že by se mohl vyskytnout někdo, kdo by mou výhru chtěl zneužít ve svůj prospěch,” říká. Což je také důvod, proč o nově nabytých skoro 12 milionech zatím nikomu neřekl.

Díky své výhře cítí ženatý muž se 2 dětmi hlavně obrovskou úlevu. Sportka mu totiž pomůže vyřešit rodinnou finanční situaci. „Z části výhry určitě splatím hypotéku i zbývající dluhy, které máme,” prozrazuje budoucí plány. „Samozřejmě si ale také začneme trochu užívat,” dodává s potutelným úsměvem.

Krom bydlení by si Východočech rád splnil i další sny. Třeba si pořídil nový automobil či se poprvé vydal na dovolenou do zahraničí. Hodlá ale také přispět na charitu a samozřejmě i dál sázet Sportku. „Poprvé jsem si vsadil asi před 25 lety a nyní sázím pravidelně zhruba dvakrát měsíčně,” popisuje svůj vztah ke Sportce.

Chcete se k našemu výherci připojit a své konto o pár milionů také obohatit? Vsaďte si Sportku online a to rovnou tady na internetu!
 

Přečtěte si také