obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Setřel milionový los a požádal partnerku o ruku
Co byste udělali jako první, kdybyste vyhráli milion liber? Jeden Brit ani chvíli nezaváhal – požádal o ruku svou partnerku, se kterou má dvouletou dceru.

Sedmatřicetiltý Andrew Cunliffe z anglického Blackpoolu se vydal shánět sáčky na sypaný čaj pro své kolegy. Po cestě si koupil los. Doma ho vyndal z kapsy, setřel a padl na kolena. Vyhrál milion liber. „Vůbec jsem nemohl uvěřit tomu, co vidím. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se mi může něco podobného stát. Jen jsem zakřičel ó můj Bože,“  komentoval později Andrew první okamžiky poté, co se stal milionářem.

První věc, kterou jako bohatý člověk udělal bylo, že padl na kolena podruhé. Tentokrát zcela záměrně. Požádal totiž o ruku svou partnerku Natalii. Konečně ji totiž mohl dopřát svatbu o jaké vždy snila. „Bylo to něco, co jsem chtěl udělat už dávno. Věděl jsem ale, že Natálii nemůžu dopřát takový den o jakém by snila. S milionem na účtě se ale situace změnila,“ říkal Andrew.

Šťastná dvojice se vydala se šampaňským a skleničkami oslavit výhru a zásnuby na známou Blackpool Tower – skoro sto šedesát metrů vysokou ocelovou věž, jejíž konstrukce byla inspirována Eiffelovou věží v Paříži. Na místo, kde se oba snoubenci před pěti lety potkali. Andrew tehdy na místě pracoval jako stavbyvedoucí pro firmu, která věž renovovala. Natalie jako event managerka. „Tehdy jsme si prostě začali povídat a přeskočila jiskra,“ vpomíná Andrew.

Svatba by měla být do roka. A jak by měla podle Natalie vypadat? „Vždycky jsme se chtěli vzít v cizině na nějakém hezkém a slunném místě. Nejlépe na pláži. Hodláme se pořádně rozšoupnout a pořádně si to užít,“ říká budoucí nevěsta.

Jinak ale chtějí zůstat při zemi. Ani jeden z nich nechce přestat pracovat. Peníze použijí na splacení hypotéky a něco dají bokem do vínku jejich dceři.

Zdroj fotek: www.blackpoolgazette.co.uk

Přečtěte si také