obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Série šťastných událostí přinesla důchodkyni výhru skoro 2,3 milionů

Štěstí vám buď přeje, nebo ne. Americká důchodkyně, která si přála zůstat v anonymitě, mohla ten konkrétní listopadový den označit za jeden z milionu - dařilo se jí vše, na co sáhla. A tak se rozhodla koupit si stírací los. A protože ji štěstí ani v tuto chvíli neopustilo, je nyní bohatší o rovných sto tisíc dolarů.
 

Přečtěte si také: SAZKA reportér: Daniel Vencl vyhrává v ringu i v životě

„Loterie nehraji příliš často, ale měla jsem od rána neuvěřitelnou kliku, a tak jsem se rozhodla udělat výjimku,” řekla šedesátiletá žena americkým novinářům. „Ráno jsem šla k doktorovi a ten mi řekl, že nepotřebuji nové kontaktní čočky, což mi uspořilo dost peněz.” 
 

Štěstí nechodí po třech, ale po čtyřech

Neobvyklé náhody s dobrým koncem ale pokračovaly. Na odpoledne byla dohodnutá s dcerou, že  spolu uklidí dvorek. A zabralo jim to o polovinu méně času, než předpokládaly. Když od dcery Američanka odjížděla, zapomněla si svůj mobil na kapotě auta. 

„Že nemám mobil, jsem zjistila asi osm kilometrů od dceřina domu. Auto jsem hned otočila a po pár kilometrech jsem telefon našla ležet uprostřed silnice. Byl bez sebemenšího škrábance,” pokračovala ve vyprávění žena ze státu Missouri.

Když si v ten moment zrekapitulovala celý den a došlo jí, jak se na ni od rána osud široce usmívá, rozhodla se, že to domů vezme oklikou a staví se ještě pro stírací los. Prodavači na pumpě pak řekla, že po něm chce jedině výherní tiket. Jeden jí podal, a když ho setřela, zjistila, že její přání bylo pro prodavače rozkazem. Pod fólií našla hlavní výhru ve výši sto tisíc dolarů, tedy 2,29 milionu korun.
 

„Vyhrát v loterii je úžasný pocit!”

„Vyhrát v loterii je úžasné,” nechala se slyšet Američanka. „Celý život jsem tvrdě pracovala a teď mám konečně pocit, že jsem dostala něco, co jsem si opravdu zasloužila.”

Část vyhraných peněz pomohou ženě se zlepšením finanční situace v důchodu, část pak hodlá investovat do nového domu, kam se už brzy přestěhuje se svým manželem.

Přeje vám dnes také štěstí? Proč ho tedy nepoškádlit ještě o trochu víc? Sazka má ve své nabídce i eLosy, které se dají stírat po internetu. 

Super Rentiér vám například může přinést výplatu 100 tisíc měsíčně na dobu pěti let, tedy 6 milionů korun. Všechny online losy od Sazky najdete na tomto odkazu.

Přečtěte si také