obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Se Sazka kartou se až do Vánoc hraje o ceny za skoro 200 tisíc
Krom pravidelných soutěží o zajímavé ceny, které jsou jen pro členy, si na kartu můžete uložit svá šťastná čísla a Sazka vás také může informovat o vašich výhrách či nových soutěžích.
Máte už svoji Sazka kartu? Pokud ne, měli byste to napravit. Díky ní totiž můžete vyhrát třeba elektrokolo, notebook nebo iPhone 8!
 
Sazka karta je vlastně takovou průkazkou člena Sazka klubu. Krom pravidelných soutěží o zajímavé ceny, které jsou jen pro členy, si na kartu můžete uložit svá šťastná čísla a Sazka vás také může informovat o vašich výhrách či nových soutěžích.
 
Členství v Sazka klubu nabízí hned několik výhod. Tou nejlákavější jsou soutěže, na které je společnost opravdu štědrá. V minulosti se hrálo třeba o dovolené za 50 000 Kč či vstupenky na hudební skupinu Chinaski. Od 16. 10. až do 24. 12. pak běží týdenní soutěže s cenami v celkové hodnotě přes 193 tisíc. O probíhajících soutěžích se dozvíte víc na tomto odkazu.
 
Sazka karta nabízí i další výhody. Můžete si na ni uložit své preferované podoby sázek a na prodejním místě si pak vsadíte bez nutnosti vyplňovat tiket, čímž se celý proces poměrně zjednoduší. A když vyhrajete víc než 1 000 Kč, bude vás o tom Sazka informovat buď formou SMS, nebo e-mailem.
 
Registrovat se do Sazka klubu (a získat tak Sazka kartu) můžete na jakémkoliv prodejním místě s terminálem Sazky, jejich seznam najdete na stránkách Sazka klubu. Součástí registrace je i poskytnutí e-mailu a telefonního čísla. Dokončení registrace proběhne na pobočce ověřením kódu zaslaným na telefon nebo zadáním čísla karty na internetových stránkách Sazka klubu.

Přečtěte si také