obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sázejí i celebrity, o tučné jackpoty jim přitom zas tak nejde
Sází kdekdo, takže i světové celebrity. Motivaci mají přitom slavné hvězdy různou, většinou těmto dolarovým multimilionářům o jackpot zas až tak nejde. I když, ten by se jistě hodil každému.
Třeba známý australský herec Hugh Jackman. O něm se říká, že je to „v pohodě týpek“. Sám prý nesází, ani si nekupuje stírací losy. Ty ale pořídil pro ostatní lidi na place, když zrovna natáčel film. 
„Když jsem před lety točil svůj první film v Americe, zjistil jsem, že ani po dvou měsících práce neznám jménem skoro polovinu lidí. Bylo to opravdu trapné,“ vzpomíná na své začátky Jackman.

Proto každý týden kupoval stovky losů a rozdával je kolegům. Byla to podle něj skvělá příležitost s každým si potřást rukou a seznámit se. „Všem říkám, že je to australská tradice, ale není to pravda,“ dodává známý herec.

Mezi známé hráče patří i slavný režisér – Woody Allen

woody-allen-(1).png

Ten pro britský list The Guardian řekl, že týdně za sázení utratí sto dolarů, tedy něco přes dva tisíce korun. Sází tedy pravidelně a kdyby vyhrál jackpot, má jasno. „Mluvili jsme o tom se ženou. Kdybychom vyhráli, žili bychom stejně, jako doposud, ve stejném domě. A taky bych pořád pracoval. Netoužím po lodi ani po letadle."


A do třetice fotbalista – známý britský bouřlivák Wayne Rooney

rooney.jpg

Ten je prý přímo fanatickým sázkařem. „Wayne je kluk z dělnické třídy, místo toho, aby dával všechny své vydělané peníze do banky, užívá si je. Stále taky hraje loterii a sní o tom, že vyhraje jackpot,“ řekl listu The Daily Star zdroj z Rooneyho okolí. Fotbalista prý nikdy nesází sám, pro tikety posílá lidi ze svého okolí.
Jak je vidět, sázení baví i bohaté. Tak sázejte i vy. Může to být dobrá seznamka.

Zdroj foto: femina.cz, The guardian, telegraph.co.uk

Přečtěte si také