obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Příběhy z trafiky: Šance přinesla důchodci 100 tisíc korun

Díky Šanci je sázející Sportky bohatší o 100 tisíc korun. Výhra staršího muže z Olomouckého kraje je dalším z našich Příběhů z trafiky. Jde o skutečné příběhy, nicméně mírně upravené, abychom zachovali anonymitu našich výherců.

Čtěte také: Muž hraje Sportku již 61 let. Nyní vyhrál přes 25 milionů

Důchodce už desítky let sází pravidelně a jeho srdcovou záležitostí je nejoblíbenější číselná hra u nás, tedy Sportka. Sází vždy jeden sloupeček vlastních čísel spolu se Šancí, doposud však vyhrával jen menší částky, jak se svěřil prodejci, když se na něj konečně usmálo štěstí.

Před nedávnem to totiž konečně vyšlo a muž svých vložených 40 korun královsky zúročil. To když vyhrál 100 000 korun.

Šťastná čísla nepomohla, Šance ano

Že vyhrál, zjistil až při kontrole svého tiketu v obchodě, protože doma si číselný kód Šance zapomněl zkontrolovat. Místo radosti ale prodejci, který ho o výhře informoval, způsobil trochu šok: „Začal se mi tady rozčilovat, že nevyhrál díky svým šťastným číslům, ale právě díky Šanci," vypráví s usměvem personál obchodu a rukama živě gestikuluje.

Pak ale muži došlo, že na tom, jak k výhře přišel, zase tolik nezáleží a konečně přišla i radost. A pán měl také hned jasno, jak s výhrou naloží, o což se u Sazka terminálu podělil s prodávajícím.

O výhře nikomu neřekne. Prozatím

„Peníze si nadšený výherce prý vloží na účet a o výhře nikomu neřekne. Ani manželce to nechce říct, aby jí z toho netrefil šlak,”  pokračuje v historce prodejce, se kterým si výherce krátce popovídal. Jestli své mlčení skutečně dodržel, to už neověříme, důchodci z Olomoucka ale přejeme i další úspěšná losování Sportky.

Příběhy z trafiky je nový seriál na Sazka světě a přináší skutečné příběhy, o které se výherci podělili s našimi prodejci. V rámci zachování anonymity výherců jsme však informace vedoucí k jejich identifikaci, mírně upravili.

Přečtěte si také