obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Překonej sám sebe, limity přece neexistují
Peníze odjakživa znamenají svobodu. A nejlepší způsob, jak peníze investovat, je do rozvoje sebe sama. Vytvořili jsme něco fantastického - zážitkový los. Díky Sazce máš teď šanci prožít něco, o čem se ti možná ani nezdálo. A možná ti to i změní život.
 
Funguje to jako klasická stíračka. Za 50 korun si v trafice, nebo na poště koupíš Zážitkový los. Hledáš na něm tři stejné znaky. Když je máš, vyhráváš a dokonce víc, než peníze. Vyhráváš rozpočet na ultimátní zážitek, dle svého vlastního výběru. Buď do toho půjdeš sám, a nebo s doprovodem, protože většina výher je plánovaná pro dvě osoby.
 

A co je v nabídce?


Třeba příprava na pozici speciálně vycvičeného agenta 007! Ale nečekej jen nějaké hraní si na vojáčky. Je to týdenní intenzivní výcvik na území Česka i Slovenska, čekají tě kasárna, střelba, krytí v lese. Honička v autě a přestřelka je snad samozřejmostí. Sazka ti navíc ještě pořídí fotodokumentaci tvé proměny v agenta s "povolením zabíjet". Takže řečeno Jamesem Bondem: ,, Kup si los. Stírací los."
 


Zkrátka ale nepřijdou ani romantické duše

Třeba milovníci koní říkají, že každá hodina, která je strávená v sedle, se do délky života nepočítá - naopak ho prodlužuje. Chcete si to vyzkoušet? Vemte partnera a užijte si pikniky na rozkvetlých loukách za statkem, dusot koňských kopyt a neskutečnou svobodu. A nebo jeďte sama a svého vysněného kovboje ulovte až po cestě. Veškerý servis platíme my.


Záležitost, kterou si ani za peníze normálně nepořídíš


Platinový výherní los je totiž poukázka na dokonalou iluzi cestování v čase! Ty si jen vybereš, který příběh z historie je tvůj oblíbený. Johanka z Arku? Středověk? Nebo Shakespeare?  Není problém. Vezmeme tě přímo na místo dění. Kromě cestování chybět nebudou historické kostýmy, ubytování a hostina. Herci ti pomohou prožít tvůj příběh. Pak už můžeš jen nechat kamarády pořádně závidět.
 

Kráčející skála

 
Jestli cestování časem je podle tebe pro snílky, tudíž nezajímavé, pak následující nabídku nemůžeš odmítnout. Zážitkový los od Sazky ti doslova může zajistit bezpečnější život. Jeden ze zážitků, který si při výhře můžeš vybrat, se jmenuje Kráčející skála. O co jde? Zaplatíme ti 50 hodin Thai boxu, karate, MMA a výcviku speciálních jednotek. Po absolvování tréninku se ubráníš útočníkovi s nožem, i baseballovou pálkou. Nikdo si na tebe už nepřijde, tvoje tělo bude tvoje zbraň. Jo, a taky to má jeden roztomilý vedlejší účinek - takovou pozornost žen člověk normálně nezažije.

Tak stírej, překonej sebe, překonej hranice - limity neexistují!

Zdroj foto: ethnos.gr

 

Přečtěte si také