obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Padá nejen listí, ale i výhry ve Sportce
Listopad je takový zvláštní měsíc. Pastelky v přírodě, barvy mého srdce. Podzim v plném proudu, hlavním znakem padající listí. Podle toho určitě tato část období dostala své jméno. Ale to patrně ještě neexistovala Sazka.

Rok se pomalu chýlí ke konci a na někoho padá splín z toho, že nestihl, co si přál, někdo z nás je z toho všeho, co se na něj v závěru letoška valí, padlý na hlavu, promiňte mi ten výraz, ale nic trefnějšího jsem nevymyslela. Venku padají mlhy, řidičům pokuty za nepřezuté pneumatiky... Padá toho určitě daleko více, stačí jen chvíli přemýšlet, přišli bychom na spousty asociací.

Ale pozor! Také padají výhry ve Sportce! A právě toto období byste si neměli nechat ujít. Možná i na vás totiž padnul splín a bojíte se, kde vezmete třeba penízky na vánoční dárky. Nezbývá, než to vyřešit. Měli byste si vsadit. Budu také pokoušet štěstí. Není totiž důvod to neudělat. Tím nevelkým obnosem peněz za sázenku poškádlit příležitost a vydělat pár neplánovaných statisíců na nákup radůstek pod stromeček nebo na malý nedefinovatelný sen, to se přece jen vyplatí. Mně by se hodily takové prostředky na splacení úvěru. Budu si tedy přát, aby alespoň jeden jediný tah byl tím, na který nikdy nezapomenu. Každý den si vsadím. Fakt. Nesmím zapomenout. Píši si to jako životní úkol číslo jedna do diáře, mobilu i kalendáře v počítači. Bude to moje denní rozcvička. Pár čísel a věřit. Nakonec – je to nic víc než příjemná zábava. A adrenalinové čekání.

Kolik asi padne výher v letošním listopadu? A jakých? Dal by se vypracovat nějaký horoskop? Třeba pro lidi, kteří mají v tomhle období narozeniny jako třeba já? Jaký je předpoklad u štírů, že se letos stanou bohatými? A že co list na mé milované jabloni na zahradě, to koruna česká na můj bankovní účet?

No, je to nádherná představa, to mi věřte. Jsem snílek, optimista, ráda chodím překvápkům naproti. Ne proto, abych se topila v případné výhře a užívala si peníze jako smyslů zbavená. Brouzdat se spadaným tlejícím listím je romantičtější. Ale peníze jako prostředek k vyřešení jistých záležitostí, ty bych tedy neodmítla. Možná bych měla pak i více času psát postřehy o sázení.

Kolik přibude milionářů v listopadu? Tipnete si?

Přečtěte si také