obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Operace se nezdařila – vyhrál 50 mil.
Hledali jsme od října příběhy výherců Sportky od roku 1991. Několik se nám jich sešlo a my vám je teď rádi postupně představíme. Milionářů je totiž v Česku díky Sportce už víc než 1 000.

Pacient byl na předoperačním sále, zbývalo mu několik okamžiků do podání narkózy, přesto podal tiket Sportky a stal se multimilionářem.

„Čáry na mém těle jasně naznačovaly, kudy chirurg povede řez. Anesteziolog už mi napíchl kanylu s vědomím, že do dvou minut budu na předoperačním sále spinkat jako nemluvně. Najednou nastal hrozný zmatek a chaos, veškerý personál nemocnice lítal jako neřízené střely,“ vypráví dnes už v plném zdraví výherce Sportky. Jeho postel skončila v rohu předoperačního sálu s vysvětlením, že lékaři museli přijmout akutní případ a jeho operace se tak přesouvá na jiné datum. Výherce přemýšlel co s načatým večerem a v tom si uvědomil, že kvůli operaci neměl na večer vsazeno. „Plácl jsem se do čela a začal hledat mobilní telefon. Zavolal jsem svému nejlepšímu příteli, který si u nás doma vyzvedl sázenku a v 17:47 mi můj tiket nechal projít terminálem. Do slosování zbývalo šťastných či osudových třináct minut,“ dodává dnes už multimilionář.

Výherce tak díky přeplánování operace vyhrál 50 975 504 korun. Když se o obrovské výhře dozvěděl, zastavily se mu prý všechny životní funkce a tak šťastný výherce žertuje, že se z jeho plánované operace mohl snadno stát akutní případ.

Přečtěte si také