obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Multimilionářem díky věštkyni
Výherce jackpotu Sportky v roce 2010 v hodnotě 32 256 148 korun, který vsadil tato čísla 6, 11, 13, 21, 22, 31 věřil na svůj horoskop. Věděl totiž, že se podle znamení zvěrokruhu dají najít šťastná čísla a vyrazil proto k věštkyni.

 „Jestli mi čísla tehdy věštkyně věštila z ruky, nebo jí čísla vyšla v kartách, to už si přesně nepamatuji. Vím však, že jsem pětici čísel stoprocentně věřil,“ popisuje výherce více než třiceti milionů.

„Pokaždé, když platím složenky na poště a zbude mi nějaká koruna, k pravidelné sázence si ihned u přepážky „střihnu“ tiket s několika sloupci osudových čísel navíc. Přece nebudu nosit drobné zpátky domů,“ smál se šťastný multimilionář. „Z toho vyplývá, že tiket navíc, díky kterému jsem se stal milionářem, si dopřávám tak jednou za měsíc. Alespoň vidíte, jaká je to všechno jen a jen náhoda. Pokud chce mít člověk v životě co do činění s paní Štěstěnou, má dvě možnosti. Buď může čekat, až paní Štěstěna přijde k němu, nebo se za ní musí vypravit. Někdy člověku přinese štěstí láska, někdy sázka,“ dodal výherce.     

„Poté, co jsem částí výhry zajistil rodinu, velice reálně uvažuji o investicích do finančních operací tak, abych výhru ekonomicky zhodnocoval a peníze vydělávaly další finanční prostředky. V této oblasti se orientuji jen minimálně a musím si nechat poradit. Pokud by se podařilo v budoucnu díky finančním operacím příliš neutrácet a pobírat z toho slušnou měsíční rentu, budu velice spokojen,“ poznamenal na závěr s naprosto vážným výrazem ve tváři majitel částky více než dvaatřiceti miliónů korun.             

  

Přečtěte si také