obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Hra 100x 2 miliony:  vyhrála Praha
Celkem 200 milionů rozdala Sazka v doplňkové hře Sportky Stokrát 2 miliony. Nejvíc výherců je z hlavního města, kde se štěstí usmálo hned na 23 sázejících. Naopak nejméně štěstí měli hráči v Libereckém a Ústeckém kraji. První zmíněný kraj se nerozrostl o žádného nového milionáře, v Ústeckém kraji se pak usmálo štěstí jen na 1 sázejícího.
Po Praze padlo nejvíc výher ve Středočeském kraji, kde 2 miliony vyhráli hned šestnáctkrát. Rovných 10 nových milionářů svůj tiket podalo v Moravskoslezském kraji. Statistiky ze hry Stokrát 2 miliony jsou ale zajímavé i v dalším ohledu: hned 9 výherců si tiket vsadilo online. Na sázky podané přes internet tak vychází bezmála 10 procent výher.

Jak název napovídá, díky hře Stokrát 2 miliony je ale Česko i tak bohatší o rovných 100 nových milionářů.
Letos se doplňková hra Stokrát 2 miliony hrála v období od 20. srpna do 15. října. Sazka ji spouští vždy, když bonusová složka Ssuperjackpotu Sportky překročí hranici 250 milionů korun. 200 milionů se přesune do speciálního fondu a ve 20 následujících losováních získá vždy 5 hráčů po 2 milionech.
 
Hry Stokrát 2 miliony se ale neúčastní všichni sázející Sportky. O garantovanou dvoumilionovou výhru bojují jen ti, kdo si vsadí plný tiket včetně hry Šance za 220 Kč. O výhře pak rozhoduje unikátní  kód podané sázenky.

Kompletní přehled výherců hry Stokrát 2 miliony podle krajů

 
Praha 23
Středočeský kraj 16
Moravskoslezský kraj 10
Jihomoravský kraj 9
Jihočeský kraj 7
Královéhradecký kraj 7
Karlovarský kraj 6
Plzeňský kraj 3
Zlínský kraj 3
Kraj Vysočina 2
Olomoucký kraj 2
Pardubický kraj 2
Ústecký kraj 1
Liberecký kraj 0
 
Internet 9
 
 
 

 

Přečtěte si také