obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
„Hlavně nepusť dítě…, ale vyhráli jsme!“
Třiatřicetiletý Will nikdy nesázel. To se změnilo až po smrti jeho otce, vášnivého sázkaře. Na jeho počest se do hry pustil i Will. Vždycky kroužkoval taková čísla, která měla spojitost právě s jeho otcem. A jeho šťastný den přišel.
„Hlavně neupusť dítě…myslím, že jsme vyhráli milion liber,“ volal zcela rozrušený Will své ženě, která byla doma s jejich malým synem. Will začal tušit, že jsou milionáři v noci v práci. Je vedoucím noční směny v jednom supermarketu. Stejně ale musel počkat až do rána na oficiální potvrzení výhry.

Je přesvědčený, že v tom všem má prsty jeho otec. „Byl to skvělý chlap, úžasný člověk. Pořád se mi nemůže z hlavy vytratit myšlenka, že to on tam nahoře nějak zařídil, abychom vyhráli a žilo se nám s malým synem lépe,“ myslí si Will.

Pro mladou rodinu výhra znamená, že se nebude muset Willova žena vracet brzo do práce, jak bylo původně v plánu a není tak vyloučeno, že k malému synovi přibude brzo sourozenec.

A samozřejmě v domácnosti přibude několik důležitých věcí. Mladá paní si přeje značkovou kabelku. Will to vidí zase na nové BMW a taky, jako velký fanoušek kriketu, chce doprovázet svůj tým na všechny zápasy.

Zdroj: metronews
 

Přečtěte si také