obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dva miliony vyhrává pět výherců v každém losování Sportky
Díky tomu že se rozpouští Superjackpot, Sportka v každém losování garantuje hned pět vítězů dvou milionů korun. Máme pro vás pár neotřelých tipů.
Za tyto peníze pro vás určitě nebude problém pozvat svou drahou polovičku na nákupy do New Yorku, koupit jí luxusní auto a k tomu všemu jí celý měsíc vyznávat lásku na oblacích. A pokud by ani toto všechno nezabralo, můžete jí koupit třeba stádo lvů.
 

Když do New Yorku, tak rovnou na Pátou Avenue


Pokud se spokojíte s ekonomickou třídou, zpáteční letenka z Prahy do New Yorku se dá v pohodě pořídit pro oba za dvacet tisíc korun. Do nejluxusnější a také nejdražší ulice na světě – 5th Avenue – tak můžete vstoupit vzpříma s 1 980 000 korun na účtu. Vaše drahá polovička už vám jistě pomůže se v té záplavě světových značek zorientovat. Jen pozor, ať vám zbyde něco i na ubytování.

New-York-(1).jpg

Nezapomínejte, že ženy jsou většinou romantičky a tak dobrá rada nakonec – vyznání lásky přímo na oblacích – letadlo a za ním vznášející se vyznání lásky. Pořídit takovýto nápis budete moct asi čtyřicetkrát.
 

Luxusní auto nebo raději auto s příběhem?


Za dva miliony korun se taky dá pořídit luxusní BMW. Pokud byste chtěli raritu, tak zhruba stejnou cenu má moderní papamobil, ve kterém jezdil papež František během návštěvy Spojených států. O tento speciální Fiat 500L se na aukci přetahovaly desítky zájemců. Tak co kdyby byl znovu k mání.

Splnit si můžete i opravdový móres


Pokud patříte ke skupině lidí, která se chce jako nový milionář doma mazlit třeba se lvem, máme pro Vás dobrou zprávu. Za vyhrané dva miliony si pořídíte už pořádnou smečku – stačilo by to na čtyřicet kusů. O trochu hůř na tom budete v případě, že byste chtěli tygra. Těch si za stejnou sumu pořídíte jen dvě desítky. Tygr totiž stojí dvojnásobek než lev. Za lva údajně dáte čtyřicet až padesát tisíc korun. Ale nezapomeňte, že kočičkám musíte pořídit i prostorný výběh. Taky by se asi hodilo seznámit se s řezníkem, dost toho totiž tihle mazlící snědí. A nebo si zkrátka pořiďte raději něco opravdu užitečného.

 

Přečtěte si také