obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Diana ani korunní princ Abu Dhabi na ně nemají, tahle svatba stála 24 miliard!
Na své veselce nešetřili třeba princ Charles s Dianou, Kim Kardashian s Krisem Humphriesem ani korunní princ Abu Dhabi Mohammed bin Zayed Al Nahyan. Vůbec nejdražší svatbu ale vystrojil právě kazašský multimiliardář Michail Guceriev.

Poměrně „skromnou" veselku si užila americká hvězda Kim Kardashian, když si brala basketbalistu Krise Humphriese. Svatba je stála v přepočtu téměř 222 milionů korun. Trochu paradoxní ale je, že jejich manželství vydrželo jen 72 dní.

Když se ženil princ William s Kate Middleton, královská rodina zaplatila přes 754 milionů korun. V porovnání se svatbou Williamových rodičů, prince Charlese a princezny Diany, jsou to ale drobné. Jejich svatba totiž s připočtenou inflací stála krásných 2,2 miliardy korun. Stejnou cenu pak za svoji veselku zaplatil i korunní princ Abu Dhabi, když si bral princeznu Salamu.


22_06.jpg

Nevěsta v celé své kráse. Zdroj: Instagram


Naprostým rekordmanem je ale multimiliardář Michail Guceriev


Když loni ženil svého osmadvacetiletého syna Saida, jenž si za manželku bral dvacetiletou studentku stomatologie Khadiju Uzhakhovskou, za svatbu zaplatil neuvěřitelných 24 miliard korun. Jen šaty nevěsty stály 600 tisíc a dort byl tak obrovský, že ho cukráři pekli skoro týden.

Je běžné, že na svatbě zazpívá známý zpěvák, v tomto případě bylo však popových hvězd hned několik. Na večírku tak vystoupil Sting, Jennifer Lopez nebo Enrique Iglesias. O dopravu svatebčanů se pak postarala celá flotila luxusních vozů značky Rolls-Royce.


schodiste.jpg

Květinová výzdoba byla jako z hollywoodského filmu. Zdroj: Instagram


Plánujete vy svatební veselku, na kterou nikdo nezapomene? kapela Chinaski vám s tím může pomoci!  V rámci speciální soutěže Chinaski zahrají jeden jediný soukromý koncert. Kde bude, pro koho bude, to záleží jen a jen na výherci. Klidně zahrají i na svatbě.

Abyste koncert vyhráli, stačí se zaregistrovat na webu společnosti Sazka.cz, při registraci vyplnit bonusový kód CHINASKI. Slosování o koncert, kdy za vámi kapela přijede kamkoliv proběhne 21. prosince 2017.

Registrujte se a vyhrajte koncert Chinaski jenom pro sebe!

Přečtěte si také