obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Čísla ve snových symbolech – jaké číslo je kočka nebo liška?
Výhry viděné ve snu. V minulosti tak o svém důvodu si vsadit výherci vyprávěli už mnohokrát. Že se vám o žádných číslech nezdá? Tak pozor! Jednotlivé číslice můžou být schované za snové symboly. Viděli jste ve snu třeba kufr? Možná někam odcestujete, ale možná by jedno ze vsazených čísel mělo být 38.

Zdálo se vám o kočce v klobouku, která seděla na stromě a z něj zálibně pozorovala čápa, který jedl v nedalekém hostinci oběd příborem?


Možná jste trochu přetažení, ale možná právě tohle něco znamená. Znalci symbolů neunikne jasná nápověda – až bude sázet Šťastných deset, Šance milion je jasná – 4, 9, 3, 6, 5, 8.

Číslo 4 totiž symbolizuje kočka, ale může to být také různě vypadající vůz. Devítka má symbolů ještě víc – v našem případě jde o klobouk, ze zvířat to je potom medvěd, ale stejné číslo symbolizují i kamna. Strom a nepříjemný výjev šibenice, tak to je číslo tři. Čáp je šestka. Když se vám zdá, že rybaříte, nebo se ve snu objeví řetězy, případně hostinec, jako v našem případě, je to jasná pětka. A konečně osmička – zrcadlo, příbor nebo třeba jen nůž.


Ve snech je možné opravdu všechno


Až v jednom z těch vašich bude hrát hlemýžď (20) na housle (22) a liška (44) na něj bude křičet, že jí to brzo utrhne uši a soused – starý myšák (29) - raději mlčky sedne do kočáru (27) a vydá se bafajíce dýmku (36) hledat nový domov, už víte, co vsadit. Minimálně za zkoušku by to stálo.

Přečtěte si také