obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Byl to den jako každý jiný. Než se stal milionářem
Osmatřicetiletý Jason miluje fotbal. Vždycky u něj byl, je a bude na prvním místě. Teda samozřejmě hned po manželce a dětech. Na zápasy svého klubu FC Portsmouth má už řadu let permanentku. Příští sezónu ale stráví ve VIP lóži. Může si to dovolit, nedávno vyhrál milion liber, což je asi 29 milionů korun.
Pracuje jako manažer loděnice a o přestávce si klasicky vyrazil pro oběd a po cestě se stavil v obchodě Coop, kde si vsadil. Den jako každý jiný. Už za čtyřiadvacet hodin zjistil, že to byl zcela výjimečný den. „Koncem března mám narozeniny a je pravidlem, že v té době mívám štěstí, začíná to už tak v únoru. Proto sázím. Zbytek roku jsem už úplně marný,“ říká Jason.

p.png

Když zjistil, že vyhrál, hned to řekl kolegům v práci. Ten den prý hustě sněžilo, a tak se jejich šéf rozhodl zavřít dřív. Nicméně nikdo nešel domů do té doby, než si Jason ověřil, že opravdu vyhrál. Za chvíli už ale všichni blahopřáli novopečenému milionáři. Jeho šéf se ale prý nemusí obávat, že za něj bude muset hledat náhradu, Jasonovi se práce líbí a chce do ní chodit i dál.

Foto-story-1zdrojportsmouth-co-uk-(1).jpg

K nějakým změnám v jeho životě ale přece jen dojde. Koupí si nové auto. Nablýskaný sporťák za miliony to nebude – stačí mu lepší model jeho stávajícího vozu Fordu Focus RS. „Musím se postarat o rodinu, zajistit naši budoucnost. Samozřejmě dojde i na některé, řekněme, hlouposti, jako je výlet do Disneylandu, ale děti budou nadšené,“ říká Jason.

Ze všeho nejdřív si ale zaplatí dvě místa na té nejlepší tribuně na celou příští sezónu. S bratrem si budou nově užívat fotbal se vším luxusem.

Zdroj foto: Portsmouth.co.uk

Přečtěte si také