obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Blíží se mystické datum 7. 7. 2017. Jakou výhru vám přinese?
Číslice 7 je spojena s mystičnem a nadpřirozenými schopnostmi už po tisíce let. Jaký je její skutečný význam?

Sedm přikázání, Sedm dní v týdnu, Sedmero krkavců i trpaslíků, ale i Sedm statečných nebo Sedm divů světa. Sedmička je jedno z nejoblíbenějších čísel naší desítkové soustavy a magické vlastnosti se jí přisuzovaly už odpradávna.

Pokud je sedmička vaším životním číslem (spočítáte tak, že si sečtete čísla v datu narození, tzn. např. u data 2. 1. 1984 = 2 + 1 + 1 + 9 + 8 + 4 = 25 = 2 + 5 = 7), pak jste nezávislí, vzdělaní a rádi cestujete. Tito lidé mají dobrou intuici a bývají úspěšní jako podnikatelé nebo umělci. Mezi osobnosti s životním číslem 7 patří Julia Roberts, Mel Gibson, Leonardo di Caprio, Eric Clapton, ale i Oscar Wilde, Pablo Picasso nebo Charles Dickens.

Sílu sedmičky si uvědomovali už pravěcí lidé. Archeologické vykopávky našly kly se sedmi zářezy i další předměty se sedmičkou. Mystika, spojená s číslem 7 je ale lépe zmapovaná až od dob Sumerů 4 tisíce let př. n. l.. Ti měli sedm bohů a bohyň, sedm bran do podsvětí i sedmidenní povodeň. V Bibli se toto číslo vyskytuje více než pětsetkrát a o nic hůř na tom není ani judaismus.

V roce 2017 pak sedmička dostává zcela nový význam. Pokud toužíte se zařadit do klubu miliardářů a získat miliardy v Eurojackpotu, právě na tento magický den připadá losování. Stejně tak jako pro fanoušky Sportky jsme připravili mimořádné slosování nejen o Superjackpot, ale i o nadupané auto Škoda Kodiaq a vy ho můžete vyhrát úplně jednoduše. Stačí si do 7. července vsadit plný tiket Sportky a 1 ze 16 automobilů může už za pár dní stát i před vašimi dveřmi!

Více informací o soutěži o vozy najdete tady. A pakliže chce mít šancí ještě víc, využijte tohoto magického data a kupte si jeden z našich mystických losů – více zde.

Přečtěte si také