Získejte podíl@na zisku až 55 % Získejte podíl@na zisku až 55 % Získejte podíl@na zisku až 55 %

Získejte podíl 
na zisku až 55 %

Vydělávejte s programem Sazka Affiliates a získejte odměnu z aktivity přivedeného hráče.

Chcete se stát naším partnerem?

Jen 3 kroky a můžete začít vydělávat

1

Registrujte se

Přihlaste se do našeho partnerského programu a dejte nám vědět, jak plánujete Sazku propagovat.
2

Přiveďte nové hráče

Použijte bannery, články, příspěvky na sociálních sítích nebo jiné nástroje, které vám pomohou motivovat hráče k registraci na herním portálu Sazka.cz.
3

Vydělávejte peníze

Za každého nově registrovaného hráče až 55% podíl na zisku z jeho hraní.

Jaký druh zábavy můžete propagovat?

Obrázek na pozadí

Sazka Hry 

Sazka Hry nejsou obyčejné online casino. Disponujeme nejvyšším počtem jackpotů na českém trhu a nabízíme ty nejlepší hry od českých i zahraničních vývojářů. V nabídce máme více než 350 pečlivě vybraných her včetně nejoblíbenějších titulů od českých herních studií jako jsou Apollo, e-gaming, Kajot nebo Synot. Zábavu a napětí ze hry si u nás může užít každý i s několika originálními kousky přímo z dílny Sazka Her.

Hráči se u nás nikdy nenudí a zatočení na našich automatech si mohou zpestřit pravidelnými tematickými kampaněmi s bonusy nebo navzájem změřit síly v turnajích o bohaté výhry. Od úterý do čtvrtka navíc může každý hráč využít výhodný bonus k aktuální Hře týdne a každý pátek startuje akce Happy Friday s odměnou 25 % ke vkladu. Pro hráče máme sekci Kancelář s aktualitami ze světa Sazka Her. Všechny hry jsou dostupné také v mobilní aplikaci Sazka Hry (pro Android).

Nejvíce vás ale bude zajímat odměna za registraci. Nově příchozí hráči od nás dostanou až 25 500 Kč. Registrace je snadná a velice rychlá. Pro nejrychlejší způsob ověření doporučujeme Bank ID (zákazník ověří svou totožnost během pár kliknutí v pohodlí domova). 
Obrázek na pozadí

Sazkabet

Sazkabet poskytuje širokou nabídku kurzových sázek na sportovní události. Od fotbalu až po eSport vypisujeme atraktivní kurzy, které extra navyšujeme až o 100 % v závislosti na počtu přidaných příležitostí na tiket. Hráč může proměnit svůj tip ve výhru v předzápasových i LIVE sázkách. Jako jedni z mála umožňujeme hráčům kombinovat předzápasové i LIVE sázky na jednom tiketu. Vše má hráč vždy po ruce v rychlé a přehledné aplikaci Sazkabet.
 
Nové hráče odměňujeme za registraci bonusem až 5 500 Kč. Registrace je snadná a velice rychlá. Pro nejrychlejší způsob ověření doporučujeme Bank ID (zákazník ověří svou totožnost během pár kliknutí v pohodlí domova). 

Potřebujete pomoci se zajištěním zázemí, upřesnit nabídku nebo vybrat vhodné nástroje a podklady k propagaci Sazky? Ozvěte se našemu Affiliate manažerovi Lukáši Kouckému, který vám rád se vším pomůže.

Proč s námi spolupracovat?

Sazka plní sny sázejícím už více než 60 let a za tu dobu se z ní stala respektovaná a důvěryhodná značka. Jsme největším ryze českým poskytovatelem loterií a neustále rozšiřujeme své portfolio zábavy. 
 
Sazka Hry i Sazkabet prokazují velký potenciál i nadále růst a zaujmout silné postavení mezi ostatními konkurenty na trhu. Našich partnerů si vážíme, a proto jsme pro vás připravili štědrý systém odměňování. Využijte šance a spojte se s námi v cestě za úspěchem.

Zodpovědné hraní je pro nás samozřejmostí

Ať už hraje zákazník kteroukoli hru, je nezbytné, aby v ni měl stoprocentní důvěru. Proto je pro nás naprostou samozřejmostí respektování regulačního rámce. Pracujeme s principy a pravidly zodpovědného hraní, aby hra u Sazky zůstala stále zábavou a přinášela hlavně radost.

Ať už hraje zákazník kteroukoli hru, je nezbytné, aby v ni měl stoprocentní důvěru. Proto je pro nás naprostou samozřejmostí respektování regulačního rámce.

FAQ

Neplatí se žádné zřizovací, ani měsíční poplatky.
Provize se vyplácí 1× měsíčně se splatností 30 dní od vystavení faktury.  
Provize se vyplácí, jakmile přesáhne 1 000 Kč.
Bannery, odkazy, PR články, Emailové šablony, XML feedy kurzové nabídky, custom landing pages, XML feedy jackpotů. Formáty na míru.
Firma nebo vlastník živnostenského listu.  
Na vašem webu, sociálních sítích, na vaši e-mailovou databázi. Vyhrazujeme si však právo s vámi váš plán konzultovat. Jakmile si potvrdíme vaši představu, schválíme vaši žádost o účast v programu.  
Ve většině případů to bohužel není možné, preferujeme formáty z naší nabídky.
Můžete propagovat svůj brand/web i v PPC, ale není možné přivádět přímou návštěvnost z placeného vyhledávání rovnou na náš web.  
Aktuálně je to po celou dobu, kdy u nás hráči hrají. Jedná se o zaváděcí akci, která se může kdykoliv změnit.