5. ledna 2012 - Společnosti Česká pojišťovna a SAZKA sázková kancelář se dohodly na obnovení plateb za složenky přes terminály Sazky. První kódy, které klientům České pojišťovny umožní zaplatit u Sazky, se objeví na složenkách rozesílaných 9. ledna 2012.

"Placením složenek prostřednictvím terminálů Sazky rozšířila Česká pojišťovna na počátku minulého roku nabídku forem hotovostních úhrad pojistného. Díky široké dostupnosti i ekonomické výhodnosti postupně rostla u našich klientů obliba této formy úhrady, a proto jsme rádi, že tento způsob placení můžeme nyní klientům znovu nabídnout. Za několik měsíců loňského roku úhradu pojistného prostřednictvím terminálů Sazky využilo přes 2 000 klientů s objemem transakcí v řádu miliónů korun českých", říká Michal Hofman, vrchní ředitel úseku správy pojištění a plateb České pojišťovny.

Společnost SAZKA sázková kancelář musela pro obnovení této služby nejprve získat povolení od České národní banky v podobě zápisu do registru poskytovatelů platebních služeb malého rozsahu. „Jsme rádi, že našim zákazníkům opět přinášíme oblíbenou službu placení složenek. Postupně jednáme se všemi společnostmi, které v minulosti tuto službu Sazky využívaly. Jsme rádi, že první, kdo službu obnovuje, je právě Česká pojišťovna a věříme, že ostatní se brzy přidají,“ říká Kamil Ziegler, generální ředitel společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s.

O společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s.
Převzala k 1. 11. 2011 podnikatelskou činnost společnosti SAZKA, a.s., která se na jaře 2011 dostala do insolvence a poté do konkurzu. Provozuje největší loterijní společnost v České republice, která zaujímá cca 90 % trhu. Kromě číselných a okamžitých loterií, sportovních a kurzových sázek a rychloobrátkových her se zaměřuje také na doplňkové terminálové služby zákazníkům, jako je například dobíjení mobilních telefonů, prodej vstupenek nebo platby za služby a zboží. Vlastníky společnosti jsou skupiny KKCG a PPF. Více na www.sazka.cz.

 

Václav Jalovecký
tiskový mluvčí

Podporujeme:
Český olympijský výbor
Česká olympijská nadace
HC Kladno
Podporujeme:
Český olympijský výbor
Česká olympijská nadace
HC Kladno